بروزرسانی قوانین بخش کسب درآمد

کاربرانی که از بخش کسب درآمد سایت استفاده می کنند لازم است از این پس مشخصات فردی خود را در صفحه درخواست وجه تکمیل نمایند .آپلودبوی یک سایت قانونی و یک سرویس دهنده میزبان فایل بوده و طبق ماده ۳۲ و ۳۳ قانون جرائم رایانه ای در ایران موظف به دریافت اطلاعات مشتریان خود میباشد .بدیهی است که اطلاعات کاربران طبق قانون بصورت محرمانه نزد آپلودبوی محفوظ خواهد بود .برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه قوانین حفظ حریم شخصی در آپلودبوی مراجعه نمایید.لازم به ذکر است درآمد کاربران همچون روند گذشته بدون کم و کاست و بدون تاخیر هر هفته به حساب کاربران واریز میشود و هیچگونه خللی در این راستا وجود ندارد .
با تشکر از همراهی شما

 

5 Comments

 1. سلام اگه میشه قسمت پر کردن فرم برای واریز را حذف کنید .

  با وارد کردن فرم با ما تماس گرفته میشود ؟

  ممنون

 2. سلام
  میخواستم بدونم چرا بعد از چند وقت برخی از فایل ها رو بدون اطلاع قبلی حذف میکنید؟

 3. حذف فایلها تنها به یکی از دلایل زیر صورت میگیرد:
  ۱- فایل توسط خود شما حذف شده باشد
  ۲- فایل منقضی شده باشد. فایلهایی که پس از مدت زمانی دانلود نشوند بسته به نوع اشتراک شما پس از مدتی از آخرین دانلود آن فایل حذف میشوند. شرایط اشتراکات را مطالعه فرمایید : http://uploadboy.com/pages/plans.html
  ۳- فایل خلاف قوانین باشد . قوانین را مطالعه فرمایید : uploadboy.com/tos.html

  در صورتی که پس از مطالعه ی مطالب بالا همچنان در این مورد ابهامی برای شما وجود دارد لینک فایل مورد نظرتان را در پاسخ به همین ایمیل ارسال کنید تا همکاران ما بررسی نمایند و جزئیات آن را برای شما ارسال کنند.

 4. پرکردن فرم برای ارائه خدمات بهتر از سوی ما لازم است
  خیر هیچ تماسی گرفته نمیشود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *